Aktualności

Ferie zimowe

plakat ferie

Konkurs świąteczny na najpiękniejszą szopkę lub ozdobę Bożonarodzeniową

szopka

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Czytaj więcej...

Spotkanie młodzieży w Pieszycach

1W pierwszy grudniowy weekend odbyło się spotkanie organizowane w Pieszycach przez Siostry Salezjanki. Przebiegało ono pod hasłem "(nie)idealni" i wzięło w nim udział 20 osób z naszej wspaniałej młodzieży klas ósmych i trzecich Gimnazjum. W czasie spotkania młodzież wysłuchała świadectw wyjątkowych gości, którzy na codzień pokonują trudności z wytrwałością, pokorą i zaufaniem Bogu, a także uczestniczyła w Eucharystii oraz grze w grupach połączonej z pracą nad zapoznaniem się ze świętymi patronami ŚDM w Panamie. Pieszycki zjazd zakończył się prezentacją grup, wieczorną rekreacją oraz adoracją Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia.

Czytaj więcej...

Mikołajkowa lekcja języka niemieckiego

14 grudnia klasy 5a i 5b w oczekiwaniu na Mikołaja zorganizowały mikołajkową lekcję języka niemieckiego. Było kakałko, ciasteczka, a przy wspólnych zdjęciach wszyscy wołali "Marmelade". Wszyscy uczniowie w ten wyjątkowy dzień zadbali o mikołajkowe nakrycia głowy. 

Zapraszamy do fotogalerii.

Czytaj więcej...

Cecyliada 2018

DSC 055724 listopada jak co roku nasza szkoła świętowała Szkolny Festiwal Piosenki Cecyliada. W tym roku tematem przewodnim związanym z obchodami stulecia odzyskania Niepodległości była piosenka patriotyczna.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Czytaj więcej...