Aktualności

Seniorzy

Słodki Czwartek

I juz jesteśmy po wspaniałym Słodkim Czwartku! Długa kolejka świadczyła o tym, jak bardzo dzieci były spragnione szkolnych słodkości. Uśmiechnięte i oblizywane buźki były tego najlepszym dowodem! "Poszły " nawet wszystkie herbatki misyjne.....no i na zdrowie! A Rodzicom klasy 8a serdeczne podziękowania!

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Uśmiechu

W piątek, 1 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych, że człowiek radosny, to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych bo śmiech to zdrowie. Każdy uczeń wchodząc do szkoły otrzymał uśmiech, z którym chodził cały dzień. Podczas przerw fotografowaliśmy uśmiechających się uczniów, a obecnie zapraszamy do oddawania głosów na najpiękniejszy uśmiech w naszej szkole Głosowac można przy tablicy obok jadalni. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Ważne!
Uśmiechajmy się, bo minuta śmiechu działa jak 45 minut relaksu, a ponadto przedłuża życie o 10 minut!

Czytaj więcej...

Jesienna lekcja biblioteczna

W dniu 06.10.2021r. klasa druga wybrała się do Biblioteki Miejskiej w Dzierżoniowie. Tematem lekcji bibliotecznej była ,, Jesień’’ . Uczniowie rozmawiali z prowadzącą o jesieni, jej skarbach oraz o tym czym żywią się zwierzęta takie jak jeż, lis czy wiewiórka.
Dzieci dobrze bawiły się rozwiązując krzyżówki oraz łamigłówki przy wykorzystaniu monitora interaktywnego.

Czytaj więcej...

Warsztaty Taneczne

Wśród 300 uczestników Warsztatów taneczno muzycznych w Łodzi byli również nasi uczniowie, oraz uczniowie z SP 9. Organizatorzy prezentowali utwory z najnowszej płyty. Zabawy, pracy i wspólnej radości tworzenia było wiele, efekty mogliśmy podziwiać na pokazie i na Eucharystii, która była uwiecznieniem spotkania.

Czytaj więcej...