Aktualności

2 miejsce w konkursie plastycznym „Papież moimi oczami”

216 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Papież moimi oczami” organizowany przez II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie. Z przyjemnością informujemy, że 2 miejsce w kategorii wiekowej klas 4-8 zajęła uczennica naszej szkoły, Klaudia Kramarz z klasy 5 a. Uroczystość rozdania dyplomów i nagród uświetniły występy uczniów liceum, krótki film o papieżu Janie Pawle II oraz obecność władz miasta i kościoła. Wielkie gratulacje dla Klaudii.

Czytaj więcej...

Ferie 2020 w Karpaczu

1

Słodki czwartek – zbieramy na misje Papua Nowa Gwinea

2dUczniowie i nauczyciele naszej szkoły przeżywali pierwszy „Słodki czwartek”. Radości i słodkości było wiele. Zebrane pieniądze ze sprzedaży ciast i innych różności będą przekazane na misje Papua Nowa Gwinea i na Samorząd Uczniowski. Dziękujemy p. Ewie, rodzicom i uczniom z klasy VIII.

Czytaj więcej...

Dzień Nauczyciela

1Podczas Dnia Edukacji Narodowej w naszej salezjańskiej szkole uczestniczyliśmy w Eucharystii sprawowanej w intencji całej społeczności szkolnej przez ks. Grzegorza Jakuszewskiego z Gilowa, a następnie w uroczystym apelu przygotowanym przez klasy VI. Również pięknym i wzruszającym momentem były liczne podziękowania i przygotowane niespodzianki od uczniów dla wszystkich pracowników szkoły.

Czytaj więcej...

Święto Drzewa – nowe drzewko do kolekcji!

4

DREWNIAK – oto nasze nowe drzewko, które z okazji Święta Drzewa uczniowie naszej szkoły wraz z pomocą woźnego, pana Leszka, zasadzili na boisku szkolnym 10 października. Jest to nasza szkolna tradycja. W ten sposób staramy się pamiętać, że las to płuca Ziemi, a naszym obowiązkiem jest dbać o naszą planetę.

Czytaj więcej...