Informacja sekretariatu

Sekretariat szkoły w okresie wakacji jest czynny

codziennie w godz. 8.00 - 14.00.

Logo konkurs

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA LOGO

Z okazji zbliżających się obchodów 100 rocznicy obecności Zgromadzenia Córek Maryi Wspomożycielki w Polsce, w zeszłym roku szkolnym nasza uczennica Maja Szczęśniak brała udział w konkursie na logo upamiętniające to wydarzenie. Logo miało nawiązywać do hasła obchodów:

Tobie je powierzam! 100 lat FMA w Polsce.

Słowa: Tobie je powierzam - misja powierzona Marii Dominice Mazzarello – zrealizowała się poprzez oddaną służbę Córek Maryi Wspomożycielki dzieciom i młodzieży na ziemiach polskich. 100 lat obecności jest historią bogatą w dobro realizowane w duchu salezjańskim.

Czytaj więcej...

Powrót klas 1-3 do nauki stacjonarnej

4 maja jest długo wyczekiwanym i upragnionym dniem dla uczniów klas I -III, ponieważ po długiej przerwie wznawiają zajęcia stacjonarne w szkole. Spotkają się ze swymi nauczycielami, koleżankami i kolegami, usiądą  przy swoich stolikach i będzie znowu jak dawniej, po prostu w szkole.