Spotkanie młodzieży w Pieszycach

1W pierwszy grudniowy weekend odbyło się spotkanie organizowane w Pieszycach przez Siostry Salezjanki. Przebiegało ono pod hasłem "(nie)idealni" i wzięło w nim udział 20 osób z naszej wspaniałej młodzieży klas ósmych i trzecich Gimnazjum. W czasie spotkania młodzież wysłuchała świadectw wyjątkowych gości, którzy na codzień pokonują trudności z wytrwałością, pokorą i zaufaniem Bogu, a także uczestniczyła w Eucharystii oraz grze w grupach połączonej z pracą nad zapoznaniem się ze świętymi patronami ŚDM w Panamie. Pieszycki zjazd zakończył się prezentacją grup, wieczorną rekreacją oraz adoracją Najświętszego Sakramentu.

Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia.

 

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 2
 • 20
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9