Najlepsza w województwie!

2Dominika Bełtowska, bo o niej mowa, po raz pierwszy w historii szkoły wygrała etap powiatowy oraz etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowiu i Zdrowym Stylu Życia organizowanej przez PCK.

W maju Dominika będzie reprezentować województwo dolnośląskie podczas finału w Warszawie. Nie było by tego sukcesu bez pracy zespołowej Dominiki, Natalii Laskowskiej, Magdy Piestrak i Adrianny Stolarek.

Dziewczyny wspólnie przeprowadziły akcję promującą zdrowe odżywianie. Razem z uczniami klasy 2 szkoły podstawowej wykonały zdrowe i kolorowe kanapki, zachęcając najmłodszych do jedzenia warzyw. Relacja z tej akcji została zaprezentowana przez Dominike w czasie etapu wojewódzkiego i zebrała najwyższe noty.

Gratulujemy i czekamy na Wielki Finał! Powodzenia!!!