Najpiękniejsze Palmy Wielkanocne

1Tuż przed Niedzielą Palmową na szkolnym parapecie dumnie stanęły, mieniące się wszystkimi wiosennymi barwami palmy wielkanocne. Jest to wynik konkursu rodzinnego ''Najpiękniejsza Palma Wielkanocna". Z daleka przyciągają wzrok kolorem, z bliska zachwycają kunsztem wypracowanych kwiatów i oryginalnością formy.

 

Palmy zawierają wszystkie tradycyjne elementy - zioła, trawy, witki wierzbowe , sztuczne i suszone kwiaty oraz wstążki, bo taki właśnie był cel konkursu - przybliżenie polskiej tradycji przez wspólną zabawę starszych z młodszymi. Na pewno nie był to stracony czas! Kto wie, może za rok zorganizujemy PALMOWE warsztaty, skoro mamy takie zdolne mamy i babcie! Tymczasem zapraszamy do podziwiania naszej okiennej wystawy.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6