Miesięczny harmonogram

STYCZEŃ W NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁ. LAURY VICUNA W DZIERŻONIOWIE

02 STYCZNIA – powrót do szkoły po przerwie świąteczno – noworocznej.

05 STYCZNIA – GODZ. 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy szkolnej (nowenna 9 – letnia) przygotowująca rodzinę salezjańską do 100. rocznicy obecności Sióstr Salezjanek na ziemi polskiej. Zapraszamy nauczycieli, rodziców i uczniów.

06 STYCZNIA – GODZ. 14.00 – Orszak Trzech Króli.

21 -25 STYCZNIA – Tydzień Patronki szkoły – bł. Laury Vicuña.

23 STYCZNIA – GODZ. 16.00 – rada pedagogiczna klasyfikacyjna i analityczna;podsumowanie I półrocza.

24 STYCZNIA – GODZ. 17.00 – spotkanie siostry odpowiedzialnej za szkoły z rodzicami uczniów klasy I szkoły podstawowej.

24 STYCZNIA – zebrania z rodzicami podsumowujące I półrocze – godzinę ustala wychowawca.

28 STYCZNIA – 08 LUTEGO – Ferie zimowe.

28 STYCZNIA – 01 LUTEGO – Zajęcia opiekuńcze dla uczniów.

31 STYCZNIA – Uroczystość św. Jana Bosko.