Nasze sukcesy

Pamiętajmy o zwierzętach zimową porą

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. "Pamiętajmy o zwierzętach zimową porą". Najbardziej zaangażowali się uczniowie najmłodszych klas. Wykonali bardzo ciekawe i pomysłowe prace.

 

I miejsce zdobył Oliwier Krzywoń z klasy1

II miejsce zajęła Hania Bajsarowicz z klasy 2 oraz Sam Klunder z klasy 3,

III miejsce zdobyła Natalka Bagińska również z klasy 1,

na wyróżnienie zasłużył Mikołaj Bartoszyński z klasy 2.

Z klas starszych:

I miejsce zdobyła Amy Klunder z klasy 6b a miejsce II Martynka Sokołowska z klasy 4.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy wspaniałych pomysłów!

Danuta Leszkowicz

Najpiękniejsze Świąteczne Dekoracje, Boże Narodzenie 2020

Z wielką radością przekazuję wiadomość naszej szkolnej wspólnocie, jak również sympatykom szkoły,o rozstrzygnięciu Powiatowego Konkursu "Najpiękniejsze Świąteczne Dekoracje, Boże Narodzenie 2020" organizowanym przez ZS1 czyli mówiąc najprościej przez Radiobudę.
Naszą szkołę w tym trudnym konkursie reprezentowały dwie uczennice Klaudia Kramarz z kl. 6a oraz Maja Szczęśniak z kl.7a. Obie uczennice swoimi pięknymi i oryginalnymi pracami zdobyły drugie i trzecie miejsce!
To wspaniały prezent i wielka radość dla nich i dla nas wszystkich!
Gratulacje!!!
 
Maja Szczęśniak 2 miejsce
Klaudia Kramarz 3 miejsce
 
s.Bożena Cichańska

Czytaj więcej...

Konkurs na zakładkę

UWAGA, UWAGA.....
został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na „Najładniejszą zakładkę", oczywiście chodziło o zakładkę książkową. Jak zwykle nie zabrakło pomysłów i zapału do stworzenia pięknych i oryginalnych prac. Przypomnę tylko, że jednym z kryteriów była pomysłowość czyli inne spojrzenie na rolę zakładki. Bardzo ważna była również estetyka wykonania i trwałość, ponieważ zakładka z racji swojej funkcji jest często używana, powinna być więc trwała i niebrudząca kartek książkowych.

Czytaj więcej...

Konkurs na najbardziej pomysłowy Różaniec

„Najpiękniejszy Różaniec” – październik 2020r.

Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony Maryi i modlitwie różańcowej. Nasz Wielki Rodak św. Jan Paweł II zachęcał, aby odkryć modlitwę różańcową jako skarb!

W Niepublicznej Szkole podstawowej w Dzierżoniowie został ogłoszony Konkurs na najpiękniejszy Różaniec, w którym wzięło udział 22 uczniów z klas 1 – 7.

Dzieci wraz z ich najbliższymi, z zapałem i entuzjazmem podjęły się tego wyzwania. Różańce były różnej wielkości, koloru i z różnego materiału: z koralików, migdałów, jarzębiny, a nawet ze śrubek. Na koniec wyłoniony zwycięzców. Atmosfera w szkole była pełna radości, zachwytu i oczekiwania. s. Bożena Cichańska fma

 

XI Międzypowiatowy Turniej Unihokeja

7Drużyna, która reprezentowała naszą szkołę w XI Międzypowiatowym Turnieju Unihokeja w Grodziszczu zajęła wysokie trzecie miejsce.

Gratulujemy!

Czytaj więcej...