Konkurs na zakładkę

UWAGA, UWAGA.....
został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na „Najładniejszą zakładkę", oczywiście chodziło o zakładkę książkową. Jak zwykle nie zabrakło pomysłów i zapału do stworzenia pięknych i oryginalnych prac. Przypomnę tylko, że jednym z kryteriów była pomysłowość czyli inne spojrzenie na rolę zakładki. Bardzo ważna była również estetyka wykonania i trwałość, ponieważ zakładka z racji swojej funkcji jest często używana, powinna być więc trwała i niebrudząca kartek książkowych.


Cieszy mnie ogromnie fakt, że najmłodsze klasy zdecydowanie ciekawiej podeszły do tematu niż klasy starsze! To znaczy, że w przyszłości stworzymy razem jeszcze wiele pięknych rzeczy!

OSKAREK KRZYWOŃ klasa 1 – MIEJSCE I
MARCELINKA SOKOŁOWSKA klasa 2 – MIEJSCE II
LENKA SZCZĘŚNIAK klasa 2 – MIEJSCE III
MIKOŁAJ BARTOSZYŃSKI klasa 2 - WYRÓŻNIENIE

MARTYNKA SOKOŁOWSKA klasa 4 – MIEJSCE I
ZUZIA LEWANDOWSKA klasa 5- MIEJSCE II
OLIWIA ZIĘTEK klasa 6a MIEJSCE III

Dla zwycięzców i wszystkich uczestników WIELKIE BRAWA!!!

Danuta Leszkowicz