Logo konkurs

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA LOGO

Z okazji zbliżających się obchodów 100 rocznicy obecności Zgromadzenia Córek Maryi Wspomożycielki w Polsce, w zeszłym roku szkolnym nasza uczennica Maja Szczęśniak brała udział w konkursie na logo upamiętniające to wydarzenie. Logo miało nawiązywać do hasła obchodów:

Tobie je powierzam! 100 lat FMA w Polsce.

Słowa: Tobie je powierzam - misja powierzona Marii Dominice Mazzarello – zrealizowała się poprzez oddaną służbę Córek Maryi Wspomożycielki dzieciom i młodzieży na ziemiach polskich. 100 lat obecności jest historią bogatą w dobro realizowane w duchu salezjańskim.

 

 

Maja zaprojektowała 3 różne loga i wysłała swoje propozycje na konkurs. Przypomnę, że konkurs był ogólnopolski, więc konkurencja była olbrzymia! Z wielką radością chcemy powiadomić wszystkich, że Majka została wyróżniona za swoją pracę i Jej logo również pojawi się na materiałach promujących obchody.

O czym również z radością wszystkich powiadomimy!

s.BożenaCichańska i Danuta Leszkowicz