Salezjańskie Boskie Soboty

Pierwsza w tym roku Boska sobota pod hasłem: "Cudowne wakacje - wspomnienia i piękne relacje" upłynęła w klimacie wielkiej radości i wspólnej zabawy. Dzieci na początku spotkania mogły bawić się Chustą Klanzą, grać w sznura, murarza, piłkę nożną itp. Następnie w parach dzieci wzięły udział w wieloboju zdobywając punkty i wykazując się wieloma sprawnościami. Po podwieczorku odbył się konkurs plastyczny, malowanie kredą po boisku pt. "Wspomnienia z wakacji". Nasze dzieci wykazały się twórczością i starannością. Na koniec spotkania zaprosiliśmy dzieci do wspólnej zabawy: tańce, odbijanie balonów w grupach, "Rybka plum"... radości było wiele. Siostra Grażyna w słówku salezjańskim podkreśliła, że Bóg kocha każdego z nas osobiście i w pełni. Spotkanie zakończyła wspólna modlitwa i rozdanie nagród za wielobój i konkurs plastyczny. Dziękujemy wszystkim Siostrom, p. Rafałowi i animatorom salezjańskim za poświęcony czas i serce.